Hírek
2026. Február 19. 16:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Pannon-Víz Zrt
Másfél hónapig forgalomkorlátozásra számíthatnak Kapuváron
Felhívás
A Pannon-Víz Zrt értesíti a közlekedőket, hogy 2026. február 19-én ivóvízhálózat rekonstrukciós munkálatok kezdődtek Kapuváron, az Ifjúság útján. A kivitelezés ideje alatt forgalomkorlátozásra kell számítani. A munkavégzés szakaszosan, félpályás lezárás mellett zajlik, ugyanakkor a közlekedés mindkét irányban biztosított marad.
Az utcában található autóbusz megálló a munkák során ideiglenesen a közelben új helyre kerül áthelyezésre, azonban a járatok továbbra is menetrend szerint közlekednek.
A garázsok megközelíthetőségével és a parkolással kapcsolatban folyamatos tájékoztatást nyújtanak az érintettek számára, hogy a lehető legkisebb fennakadást okozzák.
A munkálatok porral, sárral és zajjal járhatnak, ezért előre is kérik az ott élők és a közlekedők türelmét és megértését.
A PAnnon-Víz Zrt felhívja az utcában élők figyelmét, hogy a rekonstrukció során nyomásingadozás, vízelszíneződés vagy átmeneti vízhiány is előfordulhat. Az átmeneti vízhiány pontos időpontjáról külön értesítik az érintett felhasználókat. Fontos hangsúlyozni, hogy az esetlegesen elszíneződött víz egészségre nem ártalmas, és a víz minőségét a társaság akkreditált laboratóriuma folyamatosan ellenőrzi.
A munkálatok várható időtartama körülbelül másfél hónap.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 18. 13:00, szerda | Helyi
A viharos szél bebizonyította, jogos volt az óvatosság Jobaházán
A temetőkerítésre dőlt a fa.
