Városlista
2026. június 13, szombat - Antal, Anett

Hírek

2012. Február 06. 08:05, hétfő | Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu

Így kell hóban csapatni egy összkerekes Ferrarival - VIDEÓ

Így kell hóban csapatni egy összkerekes Ferrarival - VIDEÓ

Markku Alen ralibajnok gyönyörűen terelgeti a 660 lóerős FF-et a hóval borított svéd utakon.

Látványos módját választotta a Ferrari, hogy megmutassa, mennyire hatékony az FF összkerékhajtása. Felkérték ugyanis Markku Alent, az 1978-as rali vb győztesét és egyben jég-specialistát, hogy hajtson végig sajátos stílusában a svédországi Arjeplog erdejének hóval borított útjain.

Az eredmény önmagáért beszél, és szerencsére az olaszok nem nyomták el teljesen a videó alatt szóló zenével a 6.3 literes, 660 lóerős V12-es blokk üvöltését. A kisfilmben egyébként jól látni, hogy a tökéletes súlyelosztásnak és az intelligens összkerékhajtásnak köszönhetően mennyire kezes jószágként viselkedik a formabontó külsővel megáldott olasz kupé-kombi.

Címkék: ferrari

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 13. 14:00, szombat | Belföld

Németh Zsolt bírálta a Fidesz EU ellenes politikáját

Németh Zsolt: a Fidesz-kormány \"túltolta\" az Európa-ellenes politikát, a pártnak vissza kell térnie a polgári irányhoz.

2026. Június 13. 13:00, szombat | Belföld

Meteorológia: a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula

Míg a jelenlegi hőmérséklet inkább a májust idézi, a jövő héten megérkezik az első tartósabb kánikula - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.

2026. Június 13. 09:00, szombat | Belföld

Nemsokára érvényüket vesztik a régi személyi igazolványok

Ezt érdemes észben tartani. 2000 előtt kiállított személyigazolványok 2026. augusztus 3-án lejárnak. A csere ingyenes, de időben érdemes intézni.

2026. Június 13. 08:27, szombat | Belföld

Magyar Péter: megállapodás született Magyarország és Ukrajna között a kárpátaljai magyarságról

Hivatalossá vált a történelmi megállapodás Magyarország és Ukrajna között a kárpátaljai magyarság oktatási, kulturális, nyelvhasználati és politikai jogairól - közölte Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.