Hírek
2021. Május 05. 08:56, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Halálos baleset történt az M70-es egyik pihenőhelyén
Halálos baleset történt Csörnyeföldnél szerda hajnalban - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Az M70-es autópálya 15-ös kilométerénél, egy pihenőhelyen egy gépkocsi nekihajtott egy út mellett álló kisbusznak. A baleset során az autó egy embert is elgázolt, aki a helyszínen meghalt.
A mikrobusz vezetőjét súlyos sérüléssel vitték kórházba - olvasható a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld
Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt
Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.
2026. Június 05. 09:00, péntek | Belföld
GKI: mintegy negyedmillió vállalkozás térhet át a kata adózásra jövőre
Mintegy 300-350 ezer vállalkozót érinthet a kisadózó vállalkozások tételes adójának (kata) 2027-re tervezett kibővítése, a GKI Gazdaságkutató Zrt. azzal számol, hogy 250-270 ezer kisadózó térhet át az adózási formára.
