Hírek
2021. Április 19. 09:08, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 197 beteg, 2680-nal nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 197, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 2680 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu hétfőn, kiemelve:
eddig 3 266 425 embert oltottak be Magyarországon, közülük 1 391 381-en már a második adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 753 188-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 25 381-re, a gyógyultaké 458 212-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 269 595. Kórházban 8650 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 1052-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 45 132-en vannak, a mintavételek száma 5 144 130-ra nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
2026. Június 21. 14:00, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás jelezte, hogy jogi eszközök alkalmazásával is ellenáll az eltávolítását célzó erőfeszítéseknek
2026. Június 21. 11:00, vasárnap | Belföld
Hegedűs Zsolt: a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
Elkészült, a jövő héten publikálják az orvosok közösségi médiahasználatának és nyilvános online egészségügyi kommunikációjának etikai szempontjairól szóló állásfoglalást
