Városlista
2026. július 13, hétfő - Jenő

Hírek

2019. Március 24. 12:00, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Piros lámpánál ütötték meg és lökték fel a motorost

Piros lámpánál ütötték meg és lökték fel a motorost

A rendőrséget hívta egy férfi március 23-án 12 óra körül és arról tett bejelentést, hogy Debrecenben, a Szent Anna utcán motorjával közlekedett, amikor a piros lámpánál egy férfi és egy nő bántalmazta.

A rendőrök a helyszínre mentek és meghallgatták a bejelentőt, majd a kocsi keresésébe kezdtek.

Az egyenruhások megtalálták az autót és igazoltatták a járművezetőt, valamint utasát, majd előállították őket a rendőrkapitányságra.

A nyomozók kihallgatták a 42 és 71 éves debreceni lakosokat, akik beismerő vallomást tettek. A megalapozott gyanú szerint egy közlekedési incidens miatt a tilos jelzésnél az autóban utazó nő kiszállt és többször megütötte a motorost, akit a kocsi sofőrje szintén ütlegelt és fellökött.

A gyanúsítottakkal szemben a Debreceni Rendőrkapitányság garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatja a nyomozást.

Címkék: autós, debrecen, motoros, vita

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 13. 10:00, hétfő | Belföld

OGY - A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt a parlament

A tizenhetedik alaptörvény-módosításról dönt az Országgyűlés hétfőn, e heti kétnapos rendkívüli ülésének első napján.

2026. Július 13. 07:22, hétfő | Belföld

Hegedűs Zsolt: nem embereket üldözünk, hanem egy rendszert bontunk le

Nem embereket üldözünk; egy rendszert bontunk le, miközben egy demokratikus rendszert építünk, törvényesen, alkotmányos úton

2026. Július 13. 07:21, hétfő | Belföld

Rétvári Bence: azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből

A Kereszténydemokrata Néppárt (KDNP) parlamenti frakcióvezetője szerint azért módosítják az alaptörvényt, hogy a korábbi Fidesz-KDNP-s képviselőket eltávolítsák a parlamentből.

2026. Július 12. 13:00, vasárnap | Belföld

MTVA: a közszolgálati hírszolgáltatás összehangoltan és fokozatosan újraindul a közmédia felületein

Megkezdődött a hírszolgáltatás fokozatos újraindítása az M1 képernyőjén, a közmédia rádiós felületein, valamint a digitális platformokon