Hírek
2021. Szeptember 16. 17:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Rengetek szivart találtak egy kubai utasnál Ferihegyen
Egy utas poggyászaiban 1400 szivart találtak a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták, hogy a Kubából érkező férfi a zöld folyosón lépett be az országba, vámköteles árut nem jelentett be. A pénzügyőrök az utas bőröndjének ellenőrzésekor a vámmentesen behozható 50 zárjegy nélküli szivaron felül további 1350 szálat találtak.
A NAV munkatársai csaknem 23 milliós bírságot szabtak ki, a szivarokat lefoglalták és költségvetési csalás bűntette miatt feljelentést tettek - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 10:00, hétfő | Belföld
MÁV: nem kell visszautalni a tévesen kifizetett késési biztosítást
Senkinek nem kell visszautalnia az informatikai hiba miatt tévesen kifizetett késési biztosítást - közölte vasárnap a MÁV.
2026. Március 30. 08:02, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: az ukránok egy ukránbarát kormányt akarnak létrehozni Magyarországon
Az ukránok a pénzükkel, az olajblokádjukkal, és a kémeikkel próbálnak egy ukránbarát kormányt létrehozni Magyarországon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap Békéscsabán.
2026. Március 29. 15:00, vasárnap | Belföld
Nagy István: több mint 45 milliárd forint agrárkárenyhítő juttatás érkezik a gazdálkodókhoz
A Magyar Államkincstár megkezdte a 2025. évi agrárkárenyhítő juttatások kifizetését, így már szinte valamennyi érintett gazdálkodó hozzájuthatott a neki járó forráshoz.
2026. Március 29. 13:00, vasárnap | Belföld
Nagy mennyiségű földgázt talált a Mol Pakisztánban
Másfél éven belül másodszor talált jelentős mennyiségű földgázt Pakisztánban a Mol Pakisztán által vezetett közös vállalat - közölte a társaság az MTI-vel pénteken.

