Városlista
2025. november 23, vasárnap - Kelemen

Hírek

2020. Február 21. 05:00, péntek | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Spanyolok vertek meg egy jegyellenőrt a Keleti pályaudvarnál

Spanyolok vertek meg egy jegyellenőrt a Keleti pályaudvarnál

Elfogtak a rendőrök egy spanyol férfit és egy nőt, akik a Keleti pályaudvarnál megütöttek egy jegyellenőrt - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság csütörtökön a rendőrség honlapján.

A férfi és a nő kedd délelőtt szóváltásba keveredett a jegyellenőrökkel, mert a vonaljegyük nem volt érvényesítve. A veszekedés hevében az ellenőrt meg is ütötték - olvasható a police.hu oldalon.

A rendőrök perceken belül a helyszínre érkeztek és elfogták a verekedőket.

A két spanyol állampolgárt őrizetbe vették és közfeladatot ellátó személy elleni erőszak elkövetésével gyanúsítják.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 23. 09:33, vasárnap | Belföld

Visit Hungary: csaknem 80 elismerést adtak át a Virágos Magyarország díjátadóján

A Virágos Magyarország megmérettetésén többszáz település 400 pályázata versengett, és az idei, immár 32. díjátadón csaknem 80 elismerést adtak át - közölte a Visit Hungary Nonprofit Zrt. szombaton az MTI-vel.

2025. November 23. 09:30, vasárnap | Belföld

Orbán Viktor: a magyar kormány inkább pénzbírságot fizet az EU-nak, mint hogy félelemben éljen

A magyar kormány inkább pénzbírságot fizet az Európai Uniónak, mint hogy félelemben éljen - írta Orbán Viktor kormányfő szombaton az X-en.

2025. November 23. 09:29, vasárnap | Belföld

A havazás miatt számos dunántúli település nem érhető el autóbusszal

A havazás miatt négy dunántúli megye számos települése elérhetetlenné vált autóbusszal szombat estére, a legtöbb Zalában - közölte honlapján a MÁV-csoport.