Városlista
2025. október 20, hétfő - Vendel

Hírek

2011. Július 16. 14:29, szombat | Kék hírek
Forrás: HírTV

Összeomlás: nem kapcsolták az ügyintézőt

Összeomlás: nem kapcsolták az ügyintézőt

Közveszéllyel fenyegetés miatt indított eljárást a rendőrség csütörtök délután az ellen a várpalotai férfi ellen, aki türelmét vesztve, bombariadót csinált a polgármesteri hivatalban.

Többször átkapcsolták hívását annak a várpalotai férfinek, aki végül türelmét vesztve, mert nem sikerült elintéznie ügyeit, bombariadót csinált csütörtök délután a polgármesteri hivatalban. A rendőrség az épületet kiürítette, de robbanószerkezetet nem találtak. Már az este folyamán előállították az 57 éves helyi férfit, aki ellen közveszéllyel fenyegetés miatt indítottak eljárást. (lm)

HavariaPress

Címkék: fenyegetés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek

Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit

Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek

NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében

Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

2025. Október 09. 07:40, csütörtök | Kék hírek

Azonnali hatállyal elbocsátottak egy beteget bántalmazó mentőst

Azonnal hatállyal megszüntette az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) annak a mentősnek a munkaviszonyát, aki brutálisan bántalmazott egy férfit kedden Heves vármegyében - közölte az OMSZ szerdán az MTI-vel.