Hírek
2021. Január 24. 10:07, vasárnap |
Belföld
Forrás: infováros/police.hu
Szekrénybe bújt a nő, elfogták

A két elfogatóparanccsal körözött nőre a VIII. Kerületi Rendőrkapitányság szabadidős nyomozója kutyasétáltatás közben figyelt fel.
Dobó Zsófia főtörzsőrmester, a Budapesti Rendőr-főkapitányság VIII. Kerületi Rendőrkapitányság nyomozója 2021. január 18-án este szabadidejében két kutyáját sétáltatta Józsefvárosban, amikor felfigyelt egy fiatal nőre, akiről tudta, hogy ellene elfogatóparancsot adtak ki - közölte a rendőrség.
Telefonon értesítette kollégáit, akik a térfigyelő kamerákon látták, amint a nő bemegy egy kapualjba. A kiérkező járőrök sejtették, hogy melyik lakásba szaladt be. Az ott lakók nagy nehezen ajtót nyitottak, de azt állították, hogy nincs ott, akit keresnek. A rendőrök átkutatták a lakást; a fiatalt egy szekrényben, egy kabát alá elrejtőzve találták meg. A lopások miatt két elfogatóparanccsal körözött 20 éves nő még ekkor is szökni próbált, de megbilincselték és előállították a VIII. Kerületi Rendőrkapitányságra.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 17. 07:06, péntek | Belföld
Október 23. - Változatos programokkal várja az érdeklődőket a Terror Háza Múzeum
2025. Október 17. 07:03, péntek | Belföld
Vitályos Eszter szerint háborúba vinné a magyar fiatalokat a Tisza
Nem akarjuk, hogy a fiainkat Ukrajnába vigye a Tisza, ez nem a mi háborúnk. Mint egy 22 éves fiú édesanyja ezért én is aláírom a Nem a mi háborúnk petíciót - tette közzé a kormányszóvivő csütörtöki Facebook-posztjában.
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Orbán Viktor telefonon egyeztetett Donald Trumppal
2025. Október 17. 07:02, péntek | Belföld
Donald Trump szerint két héten belül lehet találkozója Vlagyimir Putyinnal Budapesten
Donald Trump szerint két héten belül létrejöhet a találkozója Vlagyimir Putyin orosz elnökkel Budapesten. Az amerikai elnök erről egy fehér házi eseményen beszélt csütörtökön.