Városlista
2026. június 9, kedd - Félix

Hírek

2016. Október 25. 08:08, kedd | Belföld
Forrás: mti

Szén-monoxid-mérgezés miatt két ember kórházban a fővárosban

Szén-monoxid-mérgezés miatt két ember kórházban a fővárosban

Szén-monoxid-mérgezés miatt két embert vittek kórházba a mentők kedd reggel Budapesten, a II. kerületi Szépvölgyi út egyik családi házából - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Kisdi Máté elmondta: a házban lakó négytagú család hajnalban fejfájásra ébredt, ekkor értesítették a mentőket és a tűzoltókat, és szellőztetni kezdtek. A kiérkező tűzoltók magas szén-monoxid-koncentrációt mértek a fürdőszobában.

A férfit és a nőt a mentők szén-monoxid-mérgezéssel kórházba vitték, a két gyereknek nem esett baja. A gázszolgáltató a vizsgálat végéig lezárta a gázkészüléket - tette hozzá a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 11:00, kedd | Belföld

OGY - Vagyonnyilatkozatok - A kormánytagok közül Kapitány Istvánnak van a legnagyobb megtakarítása

A kormánytagok közül Kapitány István gazdasági és energetikai miniszter rendelkezik a legnagyobb megtakarítással, értékpapírban és részvényekben.

2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld

Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében

Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.

2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld

OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament

A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.

2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon

A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.