Hírek
2021. Július 13. 08:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Szexuálisan zaklatott egy jemeni migráns egy lányt a fővárosban
Fényes nappal egy budapesti buszon, az utasok előtt zaklatott szexuálisan egy lányt egy jemeni migráns március 27-én - közölte az Origo hétfőn.
A hírportál cikkében azt írta: a 27 éves jemeni férfi a kabátjánál fogva lerángatta a buszról a nőt, hátulról átkarolta, és nadrágjának cipzárját lehúzta, majd erőszakosan fogdosni kezdte. A nő próbált kiszabadulni, közben pedig többször segítségért kiabált.
A férfi a nőt a földre szorította, ráült, és lefogta, hogy meg tudja erőszakolni. Végül járókelők segítettek a nőnek és fékezték meg az erőszakoskodó férfit.
Az ügyészség a letartóztatásban lévő férfit szexuális erőszakkal vádolja. Letöltendő börtönre ítélhetik, és indítványozták, hogy utasítsák ki Magyarországról - írta az Origo.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
2026. Július 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Kármán András: a Tisza-kormány átfogó adóügyi módosító csomagot nyújtott be a parlamentnek
2026. Július 19. 08:34, vasárnap | Belföld
Sulyok Tamás aláírja a 17. alaptörvény-módosítást
Sulyok Tamás köztársasági elnök aláírja az alaptörvény tizenhetedik módosítását. A módosítás hatálybalépését követő napon a hivatalban lévő köztársasági elnök megbízatása megszűnik.
2026. Július 18. 13:00, szombat | Belföld
Bezárja diósgyőri gyárát a Nestlé
A szezonális édességek iránti kereslet visszaesése miatt az év végén befejezi a termékek előállítását a Nestlé diósgyőri üzemében - erősítette meg a Nestlé Hungária pénteken az MTI információit.
