Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2022. Április 16. 08:59, szombat | Belföld
Forrás: mti/Fotók: MTI/Mihádák Zoltán

Szörnyű tragédia történt az M5-sön

Szörnyű tragédia történt az M5-sön

Egy ember meghalt, többen megsérültek az M5-s autópályán péntek este történt balesetben - közölte a rendőrség a honlapján.

A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint az M5 autópálya Budapest felé vezető oldalán, Kakucs térségében közlekedett személygépkocsijával egy 59 éves budapesti férfi, amikor egy, a leállósávban álló személyautónak ütközött.

A mentősök hiába küzdöttek a férfi életéért, a helyszínen belehalt sérüléseibe.

Az álló járműben utazók közül hárman könnyebb, illetve súlyos sérülést szenvedtek, őket a mentősök kórházba vitték - olvasható a rendőrségi közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld

Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója

Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.

2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld

Megalakult a Fidesz-frakció

Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.

2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről

Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról: