Hírek
2015. December 09. 13:22, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
TEK-akció egy óbudai iskolánál
A rendőrség és a Terrorelhárítási Központ munkatársai is intézkednek Budapesten, a III. kerületi iskolánál - számolt be az M1 aktuális csatorna szerdán kora délután.
Több hírportál azt írja: a budapesti Kiscelli közben található British International Schoolt bombariadó miatt ürítették ki.
Az M1 aktuális csatorna tudósítója a helyszínről jelentkezve azt mondta: egyelőre annyit tudni, hogy a rendőrség és Terrorelhárítási Központ (TEK) munkatársai a helyszínen vannak. Lezárták az iskolába vezető utat és annak 2-300 méteres körzetét. Az M1 információi szerint óra közben a tanárok egy "biztonságos" terembe terelték a diákokat és felhívták a szülőket, hogy mielőbb menjenek értük. Más információk szerint egyes diákok a közeli Kiscelli Múzeumban várják szüleiket.
Az MTI kereste a rendőrséget és az iskolát is, de egyelőre nem nyilatkoztak, későbbre ígértek tájékoztatást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.
2026. Április 28. 15:00, kedd | Belföld
Mészáros Csoport: a TV2 eladását a tulajdonosi kör sem piaci, sem nyomott áron nem tervezi
2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld
Megalakult a Fidesz-frakció
Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.
