Hírek
2013. December 22. 09:11, vasárnap |
Helyi
Forrás: saját forrás
Tizedik évfordulóját ünnepelte a rábaszentandrási Vadvirág Énekkar
Jubileumi karácsonyi koncert.
Gödri Dániel, a 10 éves Rábaszentandrási Vadvirág Énekkar vezetője köszöntötte a daloskör tagjait, a megjelent vendégeket és a Szanyi Szent Imre Daloskör tagjait, akik a jubilálók köszöntésére érkeztek.
- Egy karácsonyi jubileumi koncerttel szereténk megünnepeli azt, hogy első alakalommal ugyan kis létszámmal, de annál nagyobb lelkesedéssel 2003 karácsonyán lépett fel elöször az énekkar.A jelenlegi látszámunk 23 főre növekedett, de a lelkesedés töretlen maradt.
A 10 év alatt több vezetője is volt az énekkarnak. Szeretném megköszönni az alapítónak Megyeri Edit Tündének, hogy felkarolta a kezdeményezést, és létrehozta az énekkart. Köszönet a többi volt vezetőnek Palazsnik Andreának, Halász Zsuzsannának és a Selmeczi házapárnak lelkiismeretes munkájukért.Remélem, hogy további kerek évfordulókat is meg fog érni a daloskör.- zárta köszöntőjét Gödri Dániel
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 21. 19:00, vasárnap | Helyi
Beszéljünk az emberi eredetű tápanyagokról!
A szagtól féljünk, vagy a jövőtől?
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Helyi
Hol lesz a héten véradás a Rábaközben?
Egyetlen véradással három beteg emberen segíthet.
2026. Június 21. 09:00, vasárnap | Helyi
Újra lesznek nyári koncertek a zenepavilonban
Péntekenként 20 órától












