Hírek
2018. Április 22. 17:45, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Több fegyvert akart Magyarországra csempészni – Vádat emelnek ellene
Vádemelési javaslattal lezárta a nyomozást a rendőrség egy szerb férfival szemben, aki egy lőfegyvert és több kulcstartó méretű tűzfegyvert próbált Magyarországra csempészni Röszkénél
- tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője vasárnap az MTI-t. Juhász Árpád közölte, a pénzügyőrök a rendőrökkel közösen ellenőrizték február 2-án a belépésre jelentkező szerb férfi svéd rendszámú autóját, amelyben egy elrejtett lőfegyvert, valamint több tűzfegyvert és lőszereket találtak.
Az őrizetbe vett szerb férfi beismerő vallomást tett. A nyomozás során bevont szakértő megállapította, hogy a kulcstartó méretű tárgyak házilag készültek, és tűzfegyvernek minősülnek - tudatta a főtörzsőrmester.
A rendőrség befejezte a nyomozást, és az iratokat vádemelési javaslattal továbbította az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 08. 07:38, csütörtök | Belföld
Nagy Márton: 2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés
2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés - hangsúlyozta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóüzenetében.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor látogatást tett az Operatív Törzs Ügyeleti Központjában
Orbán Viktor látogatást tett szerdán az Operatív Törzs budapesti Ügyeleti Központjában, ahonnan a hóhelyzet kezelését irányítják. A kormányfő a látogatásról a Facebook oldalán több bejegyzésben is beszámolt.
2026. Január 08. 07:33, csütörtök | Belföld
Hófúvás miatt másodfokú riasztást adott ki a HungaroMet a Dunántúlon
Hófúvás veszélye miatt másodfokú (narancs) riasztást adott ki a barcsi járásra a HungaroMet Zrt. csütörtök hajnalban.
2026. Január 07. 07:53, szerda | Belföld
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől
A Mercedes Magyarországra hozza az A-osztály gyártását is az idei évtől - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden a Facebookon.

