Városlista
2026. február 19, csütörtök - Zsuzsanna

Hírek

2020. Január 26. 05:00, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Több megyében ónos esőre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat

Több megyében ónos esőre figyelmeztet a meteorológiai szolgálat

Az ónos eső veszélye miatt több megyére figyelmeztetést adott ki az Országos Meteorológiai Szolgálat szombaton.

Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésükben azt írták, hogy vasárnap az Északi-középhegység térségében helyenként gyenge havazás is előfordulhat.

Az ónos eső veszélye miatt vasárnapra Budapestre, Pest, Borsod-Abaúj-Zemplén, Fejér, Hajdú-Bihar, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom, Nógrád és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyére adtak ki elsőfokú figyelmeztetést.

Az előrejelzés szerint vasárnap a legalacsonyabb hőmérséklet mínusz 6 és mínusz 1 Celsius-fok között valószínű. A nappali maximumok mínusz 2 és plusz 5 fok között alakulnak.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

Akkumulátoralkatrész-gyárhoz riasztották a tűzoltókat Debrecenben

Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-t.

2026. Február 19. 11:00, csütörtök | Belföld

843 kilométer közút felújítását tervezik idén

A burkolathibák javítása folyamatos, és ha az időjárás engedi, hamarosan elkezdődhetnek a teljes körű útfelújítási munkák is - közölte a Magyar Közút Nonprofit Zrt. szerdán az MTI-vel.

2026. Február 19. 09:00, csütörtök | Belföld

Operatív törzs: az előrejelzések szerint néhány napra visszatér a tél

2026. Február 19. 07:15, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter: az Ukrajnába irányuló dízel üzemanyag kiszállítása leállításra került

Leállításra került Magyarországról a dízel üzemanyag szállítása Ukrajna felé, és mindaddig nem is indul újra, amíg Kijev nem állítja helyre a kőolajtranzitot a Barátság vezetéken hazánk irányába