Hírek
2021. Április 11. 16:04, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Több mint 15 millió forintot csalt ki
Többeket is átvert befektetési lehetőségekkel. A zalaegerszegi rendőrök most fejezték be a nyomozást a fiatal férfi ügyében.
A rendőrségen még 2019-ben tett bejelentést egy férfi, hogy több százezer forintot csaltak ki tőle egy csaló. A nyomozók azonnal az ügy felderítésébe kezdtek. Kiderült, hogy egy akkor 25 éves zalaegerszegi férfi egy cég nevében eljárva tévedésbe ejtett, és tartott 30 sértettet – közölte a rendőrség. A gyanú szerint a zalaegerszegi lakos a cég ügyintézőjeként, befektetési lehetőséget ajánlva összesen több mint 15 millió forintot csalt ki a sértettektől.
A Zalaegerszegi Rendőrkapitányság csalás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott nyomozást. A rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték az ügyben, és a keletkezett iratokat a napokban vádemelési javaslattal megküldték az illetékes ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 13. 17:00, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: a franciákkal és az oroszokkal együtt felgyorsítjuk a paksi beruházást
2026. Február 13. 13:00, péntek | Belföld
Nagy Márton szerint a magyar kormány gazdaság- és vállalkozóbarát
2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan
2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg
