Hírek
2021. Február 22. 16:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészség
Több mint 66.000 gyermekpornográf felvétel volt a férfi számítógépén
Vádat emelt a Győri Járási Ügyészség.
A férfi elektronikai eszközein 66.674 db gyermekpornográf felvételt, videó- és képfájlt foglalt le a hatóság.
A Győri Járási Ügyészség vádiratának tényállása szerint a férfi által birtokolt felvételeken többségében 12 év alatti, jellemzően négy és nyolc év közötti gyermekek láthatók szexuális cselekmény végzése közben, illetőleg a gyermekek nemiségét súlyosan sértő nyíltsággal ábrázolva. Volt olyan felvétel is, melyen a szexuális tevékenységgel érintett gyermek kora körülbelül egy év.
A vádlott a bűncselekmény elkövetését elismerte.
Az ügyészség a vádlottat gyermekpornográfia bűntettével vádolja és a vádiratban az általános eljárás lefolytatását, vagyis tárgyalás megtartását indítványozta a büntetőjogi célok elérése érdekében.
A nyomozást a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda rendelte el, a Győri Rendőrkapitányság munkatársai folytatták le, érdemi döntést pedig várhatóan a Győri Járásbíróság fog hozni az ügyben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 15. 19:00, szombat | Helyi
Beszéljünk az alvásról!
Tippek, trükkök a pihentető alvásért.
2025. November 15. 16:00, szombat | Helyi
Adventi ablakok Szilsárkányban
Önkéntes jelentkezőket várnak.
2025. November 15. 09:00, szombat | Helyi
Ablaknyitogató Rábapordányban
Önkéntes jelentkezőket várnak.

