Városlista
2026. június 6, szombat - Norbert

Hírek

2022. Október 30. 10:32, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Több mint fél mázsa drogot találtak a pénzügyőrök Röszkén

Több mint fél mázsa drogot találtak a pénzügyőrök Röszkén

Csaknem 52 kilogramm kábítószergyanús anyagot találtak a pénzügyőrök Röszkén egy autóban - tájékoztatott a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vámigazgatási referense.

Némedi-Varga Éva közölte, a pótkeréktároló lett gyanús a pénzügyőröknek, amikor a szerb sofőrt és utasát ellenőrizték. Kiderült, hogy az egész autót kibélelték kábítószerrel.

A pótkerék helyéről, a küszöbökből, az oldalsó oszlopból és egyéb gyári karosszérianyúlványokból átlátszó műanyag vákuumcsomagokban csaknem 52 kilogramm zöldes-barnás növényi törmelék - a gyorsteszt szerint kannabisz - került elő - tudatta az alezredes.

A NAV munkatársai a kábítószergyanús anyagot és a szerb járművezetőt átadták a rendőrségnek.

Címkék: drog, NAV, röszke

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld

Magyar Péter: végre távozott az MTVA hírhamisító vezérigazgatója

Megkésve, de ma végre távozott a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) hírhamisító vezérigazgatója - írta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Facebook-oldalán.

2026. Június 06. 16:00, szombat | Belföld

Megerősítette Magyarország osztályzatát a Fitch Ratings

Megerősítette változatlan negatív kilátással Magyarország hosszú távú államadóskockázati besorolását az eddigi \\\"BBB\\\" - vagyis befektetési ajánlású - szinten a Fitch Ratings.

2026. Június 06. 14:00, szombat | Belföld

Az európai uniós migrációs paktum ellen tüntettek Budapesten

Az Európai Unió migrációs paktumának elutasítását követelték tüntetők jobboldali influenszerek által szervezett demonstráción pénteken Budapesten.

2026. Június 05. 10:00, péntek | Belföld

Azbesztszennyezés - Két területet zár le a GYSEV Szombathelyen a veszélyes anyagot tartalmazó kőzúzalék miatt

Azbesztszennyezés miatt két területet zár le a GYSEV Zrt. Szombathely térségében - közölte a vasúttársaság az MTI- vel csütörtökön.