Hírek
2021. December 13. 17:23, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Több mint tízen sérültek meg egy balesetben Székesfehérvárnál
Több mint tízen megsérültek, amikor eddig ismeretlen okból három, munkásokat szállító autóbusz és egy személygépjármű összeütközött a 63-as főút 87-es kilométerszelvényében, Székesfehérvár közelében
- közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-vel.
Sebestyén Mária elmondta, hogy nagyon súlyos sérültről nem tudnak.
Jelezte, hogy félpályás útlezárás mellett folyik a baleset helyszínelése.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 15:00, szerda | Belföld
Kapitány István: a Tisza-kormány intézkedéssorozattal növeli a gazdaság termelékenységét és a kkv-szektor hatékonyságát
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Május 9-re hívta össze az Országgyűlés alakuló ülését a köztársasági elnök
Május 9-én 10 órára hívta össze az új Országgyűlés alakuló ülését Sulyok Tamás köztársasági elnök - közölte a Sándor-palota az MTI-vel.
2026. Április 22. 14:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót
Orbán Viktor is aláírta a Sulyok Tamás köztársasági elnököt támogató petíciót, a miniszterelnök kedden Facebook-oldalán azt közölte: \"én már aláírtam\".
2026. Április 22. 10:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: garanciát kértem a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető szlovák jogszabály hatályon kívül helyezésére
Garanciát kért Magyar Péter leendő miniszterelnök Robert Fico szlovák kormányfőtől kedden arra, hogy a felvidéki magyarokat börtönnel fenyegető jogszabályt Szlovákia hatályon kívül helyezi.
