Hírek
2018. November 08. 05:02, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Több száz méteren nápolyi és csoki szóródott Újhartyánnál az útra
Baleset miatt több száz méteren nápolyi és csoki szóródott ki a 405-ös útra - közölte a rendőrség szerda délután a honlapján.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság közleménye szerint a 405-ös út 14-es kilométerénél, Újhartyán külterületén nyerges vontató ütközött össze egy tehergépkocsival.
A balesetben egy ember megsérült. A vontató csoki- és nápolyirakománya mintegy 300-400 méter hosszan az útra szóródott.
A rendőrök az utat teljes szélességében lezárták, a forgalmat a 4606-os számú útra terelték.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 11. 10:00, hétfő | Belföld
Melléthei-Barna Márton: lemondani nem gyengeség, hanem erő
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Zivatarokkal, erős széllel és lehűléssel indul a hét
2026. Május 11. 07:19, hétfő | Belföld
Magyar Péter elítélte a Mi Hazánk kivonulását az Országgyűlés alakuló üléséről
Magyar Péter miniszterelnök szerint a Mi Hazánk képviselőinek kivonulása az Országgyűlés szombati alakuló üléséről vállalhatatlan volt.
2026. Május 10. 15:00, vasárnap | Belföld
A Roszatom-vezér Paks-2 építésének felgyorsításában bízik
A Roszatom vezérigazgatója bízik abban, hogy felgyorsítják a Paks-2 atomerőmű építését. Alekszej Lihacsov újságíróknak nyilatkozva beszélt erről szombaton Moszkvában.
