Hírek
2012. Március 22. 09:59, csütörtök |
Helyi
Forrás: Soproni Tűzoltóság
Tűz a 85-ös főút mellett
Tegnap délután fél ötkor a 85-ös számú főút Fertőhomoki leágazójánál fél hektárterületen égett száraz fű, bozótos, nádas. A szél a füstöt szerencsére nem a főút felé vitte. A soproni tűzoltók munkáját a Hegykői és Nagylózsi önkéntesek is segítették. A tüzet 2 gyorsbeavatkozó sugárral és kéziszerszámokkal gyorsan eloltották.
- A száraz időszak a napokban tovább folytatódik, a szabadban keletkező tűzesetek száma jelentős ebben az időszakban, a tűzgyújtási tilalom mellett fontos, hogy égő csikket ne dobjunk ki a vasúti vagy közúti járművek ablakán. Ha tűzre utaló jeleket tapasztalunk, hívjuk a 105-ös segélykérő telefonszámot, hogy a tűzoltó egységek a beavatkozást minél előbb meg tudják kezdeni.- mondta el Molnár Sándor tűzoltó alezredes, soproni kirendeltség vezető

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 09:00, hétfő | Helyi
Véradások a Rábaközben
Egyetlen véradással három beteg emberen segíthet.
2025. November 03. 07:15, hétfő | Helyi
Labdarúgó NB I - Legyőzte a Zalaegerszeget és élre állt a Debrecen
A Debreceni VSC hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Zalaegerszeg felett a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
