Hírek
2019. Március 26. 14:16, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Tűz miatt kiürítettek egy szolnoki bevásárlóközpontot
Kigyulladt egy szeméttömörítő gép egy bevásárlóközpont földszintjén kedden kora délután Szolnokon, az áruházat kiürítették - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Németh Ádám elmondta, több mint háromszáz ember hagyta el az épületet.
A füst nem jutott be az Ady Endre úti pláza üzletterébe, az épületet ventilátorral szellőztetik.
Hozzátette, a bevásárlóközpont dolgozói kezdték meg a tűz oltását porral oltóval, mielőtt a város hivatásos tűzoltói kiérkeztek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 02. 14:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: módosítjuk az alaptörvényt a köztársasági elnök leváltása érdekében
2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld
Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére
A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.
2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld
Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron
Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -
2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta
Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.
