Hírek
2025. Január 13. 16:00, hétfő |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság
Tűz volt szombaton Csornán egy melléképületben

A 2. héten történt.
Győr-Moson-Sopron vármegyében az elmúlt héten nyolcvanegy eseményhez vonultak a hivatásos tűzoltó egységek. A tűzoltói beavatkozást igénylő esetek alkalmával összesen tizenkilencen sérültek meg.
Személyautó és robogó ütközött össze hétfő kora délután Lébényben, a Fő úton. A város hivatásos tűzoltói és a helyi önkéntes tűzoltó egyesület tagjai áramtalanították a járműveket és felitatták az úttestre kifolyt üzemanyagot. A baleset során egy ember megsérült, őt a mentők kórházba szállították.
Vízelvezető árokba csúszott egy személyautó kedd este Abdán, a József Attila utcában. A győri hivatásos tűzoltók kézzel kitolták a kocsit az árokból. Az autóban csak a gépkocsi vezetője utazott, sérülést nem szenvedett.
Két személyautó ütközött szerda este a 82-es főút 69-es kilométerénél, Győr határában. A győri hivatásos és a győrújbaráti önkéntes tűzoltók áramtalanították a gépkocsikat és irányították a forgalmat a rendőrség kiérkezéséig. Mindkét autóban csak a gépjárművezetők utaztak, mindketten könnyű sérüléseket szenvedtek, ezért a mentők kórházba szállították őket. A mentés idejére teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt.
Villanyoszlopnak ütközött egy személyautó csütörtök délelőtt Mosonmagyaróváron, az Alkotmány utca és a Gyári út kereszteződésénél. A helyi hivatásos tűzoltók áramtalanították a gépkocsit. A balesetben nem sérült meg senki.
Kamionba hajtott hátulról egy kisbusz péntek kora délután az M1-es autópálya 124-es kilométerszelvényénél, Győr térségében, a Hegyeshalom felé vezető oldalon. A kisbuszba ketten beszorultak, őket a győri hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével szabadították ki, majd átadták a mentőknek. A tűzoltók áramtalanították a kisbuszt.
Papírhulladék és berendezési tárgyak égtek egy családi házhoz épített melléképületben szombat délelőtt Csornán, a Rózsa utcában. A csornai hivatásos és önkéntes tűzoltók két vízsugárral fékezték meg a lángokat. Az egységek az oltás közben egy gázpalackot kivittek az épületből. A tűz nem terjedt át másra. Az eset során nem sérült meg senki.
Két személyautó ütközött össze vasárnap reggel Mosonmagyaróváron, a Soproni utcában. A város hivatásos tűzoltói áramtalanították a gépkocsikat és felitatták az úttestre folyt olajat. A balesetben egy ember könnyű sérüléseket szenvedett, őt kórházba szállították a mentők.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 06. 13:00, csütörtök | Helyi
Heti állásajánlatok
Találj magadnak új munkahelyet, nézz körül itt!
2025. Február 06. 09:00, csütörtök | Helyi
Csornai iskolába is keres iskolaőrt a rendőrség
Várják a jelentkezőket.
2025. Február 05. 16:00, szerda | Helyi
Csornán kisebb, de sokkal drágább mint Jánossomorján. Mi az?
A Független Napos Oldal megint talált valamit.
2025. Február 05. 13:00, szerda | Helyi
Ne kattintson ismeretlen linkre! Elveszítheti a pénzét!
Rendőrségi felhívás.