Hírek
2019. Január 01. 18:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Tűzijátéktól sérült meg egy kislány Győrben
Megsérült egy 11 éves kislány egy helytelenül használt tűzijátéktól kedd hajnalban - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Tóth Gabriella elmondta, hogy a Virágpiac tér és az Aradi vértanúk útja sarkán a kislány mellett robbant egy ismeretlen ember által működésbe hozott tűzijáték.
A gyermeket súlyos, nyolc napon túl gyógyuló sérüléssel vitték kórházba.
A rendőrség bűntető eljárásban vizsgálja az eset körülményeit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld
Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron
Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -
2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta
Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.
2026. Június 02. 07:05, kedd | Belföld
OGY - Magyar Péter: történelmi eredmény Brüsszelben
2026. Június 01. 10:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a közmédia vezérigazgatóinak azonnal távozniuk kell
Miután bebizonyosodott, hogy a vezetők utasítására készültek a közmédiában a Tisza Pártot lejárató anyagok, Papp Dániel és Altorjai Anita vezérigazgatóknak azonnal távozniuk kell!
