Hírek
2019. Július 27. 07:21, szombat |
Belföld
Forrás: police.hu
Tűző napon a parkoló kocsiban hagyták a kétéves kislányt, rendőrök mentették ki
A dorogi rendőrök kiszabadították a kocsiba zárt kislányt.
A rendőrségre. július 25-én délután érkezett a bejelentés, hogy Dorogon, a Schmidt Agora park parkolójában álló gépjárműben egy kislányt egyedül hagytak. A kiérkező járőrök a tűző napon parkoló autóban meglátták a gyermeket, akinek nagyon melege volt, piros volt az arca és ki akart szállni. A jármű első ablakai résnyire le voltak húzva, így az egyenruhások a résen benyúlva ki tudták nyitni az ajtót.
A kétéves kislányt kivették, azonnal vizet adtak neki, lemosták az arcát és közben értesítették a mentőket, mivel nem tudták mennyi ideje tartózkodott a kocsiban. A kiérkező OMSZ munkatársai a gyermeket megvizsgálták és nem tartották indokoltnak a kórházba szállítását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:20, kedd | Belföld
NAV: a napokban mindenki megkapja az igazolásokat az szja-bevalláshoz
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -
