Hírek
2020. Augusztus 06. 15:05, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Újra vádat emeltek a korábban kokainnal kereskedő asztalitenisz-edző ellen
Ismét kábítószer-kereskedelem miatt emelt vádat a Fővárosi Főügyészség egy 46 éves férfi ellen, aki korábban, asztalitenisz-edzőként, kokain értékesített és emiatt el is ítélték
- tájékoztatta a fővárosi főügyészhelyettes csütörtökön az MTI-t.
Fürcht Pál közleményében azt írta: a vádhatóság letöltendő fegyházbüntetés kiszabását indítványozza a korábban kokainértékesítés miatt elítélt, a szabadságvesztésből feltételes kedvezménnyel szabaduló férfire, aki ismét kábítószerrel kereskedett ismerősei körében.
A Nemzeti Védelmi Szolgálat adatai alapján a Budapesti Rendőr-főkapitányság a XIV. kerületben rajtaütött a férfin és elfogta. Otthonában kábítószert, az adagoláshoz használt tasakokat, digitális mérlegeket, valamint az értékesítésből származó pénzt foglaltak le.
A férfi ellen különös visszaesőként, jelentős mennyiségű kábítószer kereskedelmének bűntette miatt nyújtott be vádiratot az ügyészség a Fővárosi Törvényszékre - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 31. 13:00, szombat | Belföld
Soltész Miklós: a béke reményének át kell hatnia gondolatainkat, szívünket és tetteinket
- jelentette ki a Miniszterelnökség egyházi és nemzetiségi kapcsolatokért felelős államtitkára pénteken a Bács-Kiskun vármegyei Kunszentmiklóson.
2026. Január 31. 12:00, szombat | Belföld
Szijjártó Péter végre megszólalt a Benes-dekrétumok ügyében
Egy szlovákiai magyar politikust elvittek a rendőrök a pozsonyi tüntetésről.
2026. Január 31. 10:40, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: az Audi győri gyára folyamatosan növeli a termelését
Az Audi győri gyára nagyon sikeres, folyamatosan növeli a termelését, és idén új elektromos motortípus gyártását is megkezdik - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a tárca közlése szerint pénteken Budapesten.
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
