Hírek
2011. Augusztus 01. 07:25, hétfő |
Belföld
Forrás: HírTV
Valaki magánemberként tartozik 267 millióval

A cégeknél csaknem 3 milliárd, a magánszemélyeknél pedig 267 millió forint a legnagyobb adóhátralék.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal 2011 második negyedévében 155 adózónál - 110 vállalkozásnál és 45 magánszemélynél talált különlegesen nagy tartozást, az adóhiány összesen több mint 29 milliárd forint, a rárakodó bírság és késedelmi pótlék pedig további 24 milliárd forint.
6 cégnek van 1 milliárd forint feletti adótartozása. Az adóhatóság negyedévente teszi közzé a magánszemélyek esetében 10, vállalkozásoknál pedig 100 millió forint feletti adóhiányt felhalmozók listáját. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Az államtitkár szerint az új lakáshitel árkorlátai megakadályozzák az ingatlanok drágulását
A fix 3 százalékos lakáshitel programjának árkorlátai meg fogják akadályozni az ingatlanok drágulását a Miniszterelnökség parlamenti és stratégiai államtitkára szerint.
2025. Augusztus 18. 07:57, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter telefonon beszélt Szergej Lavrovval
Az amerikai külügyminiszter-helyettes után, tegnap este Szergej Lavrov orosz kollégámmal is - aki személyesen volt jelen az alaszkai csúcstalálkozón - váltottam pár szót telefonon - írta a külgazdasági és külügyminiszter a Facebook-oldal
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.