Hírek
2024. Augusztus 07. 13:11, szerda |
Helyi
Forrás: Pannon-Víz Zrt
Valami bűzlik Csorna környékén
Szennyvíziszapot szállítíník.
Csorna, Barbacs és Rábacsécsény térségében rövidesen bűzhatásra lehet számítani! A csornai szennyvíztisztító telepről 2024. augusztus 6. és 2024. augusztus 8. között a rábacsécsényi szennyvíztisztító telepről 2024. augusztus 8. és 2024. augusztus 9. között a szerződött gazdálkodó szennyvíziszap szállítást végez.
A szennyvíztisztító telepeken képződött szennyvíziszapot az érvényes engedélyek birtokában a telep környékén lévő szántóföldekre szállítják ki, ahol azt a gazdálkodó a lehető leggyorsabban beszántja, így az iszapban lévő tápanyagok a termőföldben hasznosulni tudnak.
Az iszapszállítás óhatatlanul szaghatással járhat, emiatt A Pannon-Víz Zrt kéri a térségben lakók és közlekedők szíves türelmét és megértését!
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 19:00, vasárnap | Helyi
Új, veszélyes kullancsfajta terjedését segíti a klímaváltozás
A vírus szerepel a WHO által kiemelten figyelt tíz legveszélyesebb kórokozó listáján.
2025. November 02. 13:00, vasárnap | Helyi
Új szabályok a rollerek vasúti szállításában
Hogy szállítható díjmentesen?
2025. November 02. 09:00, vasárnap | Helyi
Kónyban már működik az ATM
Lakossági fogadóóra a bankolásról

