Hírek
2021. Október 21. 11:06, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Valami bűzlött egy szolnoki utcában

A szolnoki rendőrök felszámolták a családi háznál kialakított kannabiszültetvényt.
A Szolnoki Rendőrkapitányság kábítószer birtoklás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 44 éves szolnoki lakos ellen. A férfi megalapozottan gyanúsítható azzal, hogy szolnoki ingatlanának területén egy fóliasátorban kannabisznövényt termesztett – közölte a rendőrség.
Az egyenruhások botanikus szaktanácsadó bevonásával helyszíni szemlét tartottak, mely során fejlődésben lévő növényi egyedeket, azok termesztéséhez használt eszközöket, továbbá kábítószer gyanúját keltő őrleményt és magvakat foglaltak le. A jogsértőhöz köthető ingatlanokban kutatás során az egyenruhások több millió forintot és eurot találtak. A gyanúsított beismerő vallomást tett, azt azonban tagadta, hogy értékesítés céljából nevelte volna a növényeket.
A nyomozó hatóság a terhelt őrizetbe vételéről határozott és előterjesztést tettek letartóztatása indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2022. Június 24. 14:04, péntek | Kék hírek
Gyerekeknek adott drogot egy esztergomi díler
Kábítószer-kereskedelem miatt ítélte az Esztergomi Járásbíróság felfüggesztett börtönbüntetésre azt a férfit, aki egy lánynak és fiatalkorú férfinak adott át kábítószert fogyasztásra.
2022. Június 24. 08:02, péntek | Kék hírek
Már börtönben ült, mire kiderült, hogy cserbenhagyó is
Befejezték a rendőrök annak az ügynek a vizsgálatát, mely ismeretlen tettes ellen indult, aki segítségnyújtás elmulasztásának bűntettét követte el.
2022. Június 23. 16:08, csütörtök | Kék hírek
Lopott kocsiban bukott le droggal
Most fejezték be a rendőrök a 29 éves fiatalemberrel szemben folytatott büntetőeljárást, akit egy ügyben négy különböző bűncselekmény elkövetésével gyanúsítottak meg.
2022. Június 23. 11:03, csütörtök | Kék hírek
Elítélték az ismerőseitől több mint százmillió forintot kicsaló férfit
Nem jogerősen 7 év börtönre ítélte és kártérítés megfizetésére kötelezte a bíróság szerdán azt a férfit, aki magát pilótának kiadva több mint százmillió forintot csalt ki alkalmi ismerőseitől és azok hozzátartozóitól