Hírek
2019. Január 31. 12:03, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/fotó: police.hu
Valutázókat buktattak le Nagykanizsán
Több mint 100 millió forint készpénzt találtak a rendőrök két férfinál, aki éveken keresztül illegális valutaváltóként tevékenykedett Nagykanizsa belvárosában.
A Zala Megyei Rendőr-főkapitányság (ZMRFK) csütörtökön közölte, hogy a nyomozók kedd délelőtt érték tetten a két nagykanizsai férfit. Az 56 és a 62 éves gyanúsított egy belvárosi nagyáruház előtt hosszú éveken át folytatott illegális valutaváltást.
A rendőrök a két férfi ruhájának zsebeiben, valamint autóikban több tízmillió forintot, valamint hasonlóan jelentős értékben külföldi valutát találtak.
Sznopek Veronika, a ZMRFK szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta, hogy a helyszínen lefoglalt készpénz értéke meghaladja a 100 millió forintot, de mindkét férfi lakásán is tartottak házkutatást.
A gyanúsítottak szabadlábon védekezhetnek a jogosulatlan pénzügyi tevékenység bűntette miatt folyó nyomozás alatt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 16. 15:00, szombat | Belföld
Agrárszektor.hu - Bóna Szabolcs: el kell fogadni, hogy nagy változásokra van szükség
Adatvezérelt élelmiszertermelést, a tudásra és a fogyasztói igényekre jobban alapozó, és mindenekelőtt együttműködő agráriumot szeretne látni az új agrár- és élelmiszergazdasági miniszter
2026. Május 16. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Orbán Viktor nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök nem kapja meg a 38 millió forint végkielégítését - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök péntek este a Facebook-oldalán.
