Hírek
2018. Március 21. 18:14, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Világháborús gránátokat találtak Székesfehérváron
Világháborús gránátokat találtak Székesfehérváron egy ipari park területén szerda délután - tájékoztatta a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje az MTI-t.
Markovics Zita elmondta: az Alba ipari park területén földmunkák során 26 darab 76 milliméter átmérőjű szovjet páncéltörő és repeszgránát került elő.
A honvédség tűzszerészei jelenleg is a helyszínen vannak, vizsgálják a területet. Lezárásra, kiürítésre nincs szükség - közölte a kommunikációs tiszt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 20. 10:00, szombat | Belföld
Vitézy Dávid: elfogadhatatlan, hogy a közérdek helyett az autópálya-koncesszor profitja diktálja a szabályokat
Az M1-es autópályán tapasztalható torlódások mögött nemcsak a felújítások állnak: a korábbi kormány a Mészáros-Szíjj koncesszor kedvéért feloldotta az egyszerre lezárható útszakaszokra vonatkozó korlátokat.
2026. Június 20. 08:23, szombat | Belföld
Magyar Péter: októberben lezárulhat a hetes cikkely szerinti eljárás
Októberben lezárulhat a Magyarország ellen nyolc éve, a Sargentini-jelentés alapján indított hetes cikkely szerinti eljárás
