Hírek
2021. Január 18. 07:00, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Visszakapta ellopott biciklijét a mozgássérült férfi - VIDEÓ
A gödöllői rendőrök megtalálták azt a kerékpárt, amelyet egy veresegyházi mozgássérült fiatalembertől loptak el a minap. A gyanúsítottat is elszámoltatták.
A 25 éves, mozgássérült fiatalember január 14-én értesítette a rendőröket, hogy az egyik buszmegállónál lévő hirdetőtáblához lakatolt kerékpárját ellopták. A több tízezer forintos, acélsodronyos lakatot levágták és otthagyták, a több mint 130 ezer forintot érő biciklijének hűlt helyével szembesült munkából hazafelé tartva - közölte a rendőrség.
A fiatalembernek egy ritka genetikai eredetű izomsorvadása van, a mindennapi élethez elengedhetetlen a kerékpár, csak azzal tud munkába és edzésre járni.
Az eset után az egész város összefogott. A gödöllői rendőrök segítségére volt, hogy a lopásról több fénykép is készült. Végül szombaton Veresegyházán a Harmónia utcában egy bordó autót leállítva - csomagtartójában - megtalálták a keresett kerékpárt. A jármű 68 éves budapesti sofőrjét előállították.
A tolvaj tagadta tettét és panaszt tett gyanúsítás miatt. A bicikli pedig végül sikeresen visszakerült a jogos tulajdonosához.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!
Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.
2026. Április 19. 09:00, vasárnap | Belföld
Hétfőn tartja első ülését a Tisza-frakció
2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld
Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel
Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.
