Hírek
2011. November 11. 14:40, péntek |
Bulvár
Forrás: mno.hu/MTI
Whiskys hordóban akar nyugodni Johnny Depp
Bizarr ötlete támadt Johnny Depp színésznek arról, hol nyugodna szívesen: a filmcsillag választása whiskys hordóra esett.
Depp a TV Movie című újságnak beszélt arról, hogy talán whiskys hordóban lenne a legjobb, és barátai ihatnának egy-egy kortyot a hordóból. A színésztől nem állnak távol a temetkezéssel kapcsolatos furcsaságok, barátjának, Hunter S. Thompson írónak teljesítette utolsó akaratát. „Mindig is látványos távozásról álmodozott, azt akarta, hogy egy saját építésű ágyúból lőjék ki” – mondta Depp. „Így hát 2005-ben bekövetkezett halála után építettem egy óriási ágyút, és a mennybe katapultáltam hamvait” – részletezte.
Johnny Depp jelenleg épp a Thompson műve alapján készült, Rumnaplók című filmben látható.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 10:03, szombat | Bulvár
Rómában fizetős lesz a Trevi-kút február elsejétől
Két eurós jegyet kell fizetni a Trevi-kúthoz látogató olasz és külföldi turistáknak február elsejétől - jelentette be Roberto Gualtieri római főpolgármester pénteken.
2025. December 20. 09:59, szombat | Bulvár
Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik a pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban
Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik az amerikai igazságügyi minisztérium által a törvény által megszabott határidőben pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban.
2025. December 18. 07:38, csütörtök | Bulvár
Sean Paul 2026 májusában a Budapest Parkban ad koncertet
Sean Paul jamaicai előadó 2026. május 17-én először lép fel Budapesten, a Budapest Parkban – közölték a szervezők az MTI-vel.
2025. December 17. 07:52, szerda | Bulvár
HUN-REN: ökológiai szempontból jobb a valódi fenyőfa, mint a műfenyő
Ökológiai szempontból jobb valódi fenyőfát vásárolni karácsonyra, mint műfenyőt - hívja fel a figyelmet Aszalós Réka, a Magyar Kutatási Hálózat (HUN-REN) Ökológiai Kutatóközpontjának tudományos munkatársa.
