Hírek
2021. December 02. 10:48, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Zebrán gázolt, elhajtott, most keresik

Segítséget kérnek a rendőrök annak a sofőrnek az azonosításához, aki zebrán ütött el egy gyalogost, majd megállás nélkül tovább hajtott.
A rendőrség büntetőeljárást folyat segítségnyújtás elmulasztása miatt, egyelőre ismeretlen tettes ellen.
Az ismeretlen személyazonosságú sofőr pénteken Fóton a Németh Kálmán úton ment Dunakeszi felé, amikor a Németh Kálmán út 82. szám előtt lévő zebrán elgázolt egy áthaladó férfit. A balesetben a 46 éves gyalogos könnyű sérülést szenvedett, a járművezető megállás és segítségnyújtás nélkül tovább hajtott az M2 autóút irányába - közölte a rendőrség.
A balesetet okozó sofőrről eddig még nincs adat, de kocsija a szemtanúk szerint egy sötét, szedán típusú, Audi volt, amelynek eleje a gázolástól megsérülhetett. A kamerafelvételek alapján azonban nem lehet azonosítani az autót és a sofőrt, ezért kérik a lakosság segítségét az egyenruhások.
A Dunakeszi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a balesettel, a sofőrrel, vagy az általa vezetett autóval kapcsolatban információval rendelkezik, hívja a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenységirányítási Központját a 06-1/236-2883-as telefonszámon, illetve tegyen bejelentés a Telefontanú 06-80/555-11-es zöldszámán, vagy a 112-es központi segélyhívó számon.
Ezek érdekelhetnek még
2022. Június 29. 06:00, szerda | Belföld
Külön nyomozócsoport vizsgálja a terézvárosi házomlást
Külön nyomozócsoport vizsgálja a hétfői VI. kerületi házomlás ügyét - erősítette meg a Budapesti Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-nek.
2022. Június 29. 05:00, szerda | Belföld
Újraindult a földgázszállítás Magyarországra a Török Áramlaton keresztül
Újraindult a földgázszállítás Magyarországra a déli irányból, miután sikerrel lezárultak a Török Áramlat vezetéken hosszú ideje tervezett karbantartási munkálatok
2022. Június 28. 18:05, kedd | Belföld
Fizetéselőlegként kábítószert adott, vádat emeltek ellene
Vádat emeltek egy férfi ellen, aki élettársával éveken át kábítószert árult, és az általa fizetett munkásoknak időnként előlegként is drogot adott
2022. Június 28. 16:03, kedd | Belföld
Előbb kezdődött meg a nyári betakarítás
Országosan is megkezdődött az aratás, az extrém meleg időjárás különös figyelmet igényel a gazdálkodóktól - közölte keddi pénteki közleményében Nagy István agrárminiszter.