Képek | Sport

Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés

2012-11-11 17:45:35

Vág, 2012. november 11. 14.00 óra

Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) megyei III. o. Csornai Csoport bajnoki labdarúgó mérkőzés.

Játékvezető: Élő Ferenc,
Asszisztens: Pál csaba
Góllövők: Erdélyi Jenő 2, illetve Kovács Dénes, Talabér Attila.
Edzők: Vág: Balázs László
Bágyogszovát: Csonka Jenő.
Gyorsan kétgólos vezetéshez jutott a hazai csapat. A vendégek a hosszabbítás utolsó percében egyenlítette megmente ezzel az egyik pontot.

Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés Vág-Bágyogszovát 2:2 (2:1) bajnoki labdarúgó mérkőzés