A Kapuvári Amatőr Tekebajnokság legutóbbi fordulójának eredményei

A Kapuvári Amatőr Tekebajnokság legutóbbi fordulóinak eredményei.

2012. Május 31. 14:21, csütörtök | Sport

Babosék bejutottak a második fordulóba

Babos Tímea a tajvani Hszie Szu-vejjel az oldalán bejutott a francia nyílt teniszbajnokság párosversenyének második fordulójába...

2012. Május 29. 07:19, kedd | Sport

Federer rekordot ért el győzelmével

A korábbi világelső Roger Federer három játszmában nyert a német Tobias Kamke ellen a francia nyílt teniszbajnokság első fordulójában, ezzel pályafutása 233. győzelmét aratta a Grand Slam-tornákon.

2012. Május 27. 14:07, vasárnap | Sport

Újabb országos csúcs, hat továbbjutó az úszó Eb-n

Eredményes délelőttöt zárt a magyar csapat a debreceni úszó Európa-bajnokság befejező napján.

2012. Május 27. 07:15, vasárnap | Sport

Veretlenül zárt a bajnok Debrecen

Veretlenül zárta a labdarúgó OTP Bank Liga 2011/12-es idényét a bajnok Debrecen.

2012. Május 27. 07:07, vasárnap | Belföld

A NAV is készül az Eb-re

Fokozottan ellenőrzik szombattól a labdarúgó Európa-bajnokságon szereplő csapatok címerével, zászlajával ellátott ruházati termékeket és ajándéktárgyakat a pénzügyőrök, a közúton, közterületeken, üzletekben és piacokon.

2012. Május 25. 14:19, péntek | Sport

BL-tervek a Fradinál

A Bajnokok Ligája főtáblájára, azaz a legjobb 16 közé szeretne jutni a következő idényben az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata.

2012. Május 25. 14:17, péntek | Sport

Berki első helyen a döntőben!

Eddig minden úgy megy, ahogyan elképzelte, ahogyan reméltük: Berki Krisztián első helyen jutott be a Montpellier-ben zajló Európa-bajnokság vasárnapi lólengés-fináléjába.

2012. Május 24. 07:23, csütörtök | Sport

Zsinórban 48. győzelmükkel lettek bajnokok

Az Aquaprofit-NTSK csapata veretlenül nyerte az NB I-es sakkbajnokságot.

2012. Május 22. 07:17, kedd | Sport

Ob-pontokért harcoltak a Budajenő Kempo Kupa résztvevői

Több mint százan indultak a Budajenőn rendezett kempo kupán, mely az országos bajnokság pontgyüjtő fordulója volt. A versenyen valamennyi korosztály képviseltette magát.

2012. Május 16. 14:19, szerda | Sport

Hátvéd lett az év újonca

A Cleveland Cavalierst erősítő Kyrie Irvinget választották az év újoncává az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA).