Döntős az AWS az Eurovíziós Dalfesztiválon
2018. Május 11. 07:26, péntek | Belföld

Bejutott az AWS és a Viszlát nyár című dal a 63. Eurovíziós Dalfesztivál fináléjába csütörtökön este Lisszabonban.

Férfi kézilabda MK - Idén is Veszprém-Szeged döntő lesz
2018. Április 15. 05:00, vasárnap | Sport

A MOL-Pick Szeged után a címvédő Telekom Veszprém jutott a férfi kézilabda Magyar Kupa döntőjébe, miután a szombati, második elődöntőben 16 góllal legyőzte a Balatonfüred csapatát a debreceni Főnix Csarnokban.

Magyar csapat is továbbjutott a legnagyobb németországi start up verseny elődöntőjén
2018. Március 28. 10:02, szerda | Belföld

A Pozi nevű magyar csapat is továbbjutott Németország legnagyobb startup versenyének elődöntőjén,

Az AWS nyerte a Viszlát nyár című számmal A Dal 2018 döntőjét
2018. Február 25. 09:49, vasárnap | Belföld

Az AWS és a Viszlát nyár című szám nyerte A Dal 2018 című show-műsort szombaton Budapesten.

Phjongcshang 2018 - Jászapáti Petra döntős 1500 méteren
2018. Február 17. 13:20, szombat | Sport

Jászapáti Petra némileg szerencsés körülmények között fináléba jutott a rövidpályás gyorskorcsolyázók 1500 méteres versenyében a phjongcshangi téli olimpia szombati napján.

Phjongcshang 2018 - Liu Shaolin Sándor döntős 1000 méteren
2018. Február 17. 13:19, szombat | Sport

Liu Shaolin Sándor döntőbe jutott a rövidpályás gyorskorcsolyázók 1000 méteres versenyében a phjongcshangi téli olimpián.

Pohner Ádám nyerte a Bocuse d'Or magyar döntőjét
2018. Február 09. 07:33, péntek | Belföld

Pohner Ádám, a balatonszemesi Kistücsök Étterem séfhelyettese nyerte a Bocuse d'Or nemzetközi szakácsverseny magyar döntőjét csütörtökön Budapesten, így ő képviselheti az országot az európai döntőn júniusban Torinóban.

Kialakult a Fölszállott a páva döntő mezőnye
2017. December 23. 08:15, szombat | Belföld

Az öt továbbjutóval kialakult a Fölszállott a páva című népzenei és néptáncos tehetségkutató műsor döntőjének mezőnye.

Öt művész jutott a Budapesti Nemzetközi Gitárverseny döntőjébe
2017. November 11. 08:00, szombat | Belföld

Öt művész, köztük egy magyar versenyző jutott a 2. Budapesti Nemzetközi Gitárverseny döntőjébe, amelyet szombaton rendeznek a Zeneakadémián.

Vasárnap lesz a Miss World Hungary döntője
2017. Június 15. 12:55, csütörtök | Bulvár

Vasárnap tartják a Magyarország Szépe - Miss World Hungary szépségverseny döntőjét, a showműsort a Duna televízió és a Duna World élőben közvetíti

Másodszor lett magyar bajnok a Budapest Exiles rögbicsapata
2017. Június 05. 09:11, hétfő | Sport

Megvédte címét, és a klub története során másodszor lett magyar bajnok a Budapest Exiles rögbicsapata, miután vasárnap, a kecskeméti döntőben 28-3-ra legyőzte a házigazda KARC gárdáját.

Első címvédőként újra a Real Madrid a Bajnokok Ligája győztese
2017. Június 03. 22:51, szombat | Sport

A Real Madrid megvédte címét a labdarúgó Bajnokok Ligájában: a spanyol csapat a sorozat 2016/17-es szezonjának szombati döntőjében Cardiffban 4-1-re legyőzte az olasz Juventus együttesét.