2024. április 16, kedd - Csongor

Újra rekorddal nyerte a Kékszalagot a Fifty-Fifty
2022. Július 14. 16:43, csütörtök | Belföld

A Józsa Márton kormányozta Raiffeisen Fifty-Fifty rekordidővel, 7 óra 13 perc 21 másodperccel nyerte az 54. Kékszalag Raiffeisen Nagydíjat csütörtökön Balatonfürednél.

Pályázhatnak a Virágos Magyarország versenyre a települések
2022. Május 23. 15:05, hétfő | Belföld

Az idén 29. alkalommal megrendezett Virágos Magyarország versenyre június 15-ig jelentkezhetnek az önkormányzatok - közölte a Magyar Turisztikai Ügynökség (MTÜ) hétfőn az MTI-vel.

Valter Attilát a szakaszgyőzelem tenne igazán boldoggá a Budapestről rajtoló Giron
2022. Május 04. 17:02, szerda | Sport

Egy szakasz megnyerése, vagy legalább egy etapon a legjobb három közé kerülés tenné igazán boldoggá Valter Attilát a pénteken Budapestről rajtoló Giro d\'Italia országúti kerékpáros körversenyen.

Bútorasztalos előválogató verseny a 2023-as EuroSkillsre
2022. Április 04. 16:48, hétfő | Belföld

Képes beszámoló a március 28-án megtartott a 2023-as Lengyelországban megrendezendő EuroSkills hazai bútorasztalos válogatójáról.

Derecskei győztese lett a Magyarország étele 2022. szakácsversenynek
2022. Március 20. 13:00, vasárnap | Belföld

A derecskei Almavirág Team (Breitenbach Attila, Balogh Szabolcs) nyerte meg az ötödször megrendezett Magyarország étele 2022. szakácsversenyt.

Kihirdették a Virágos Magyarország verseny idei győzteseit
2021. Október 06. 05:00, szerda | Belföld

Kihirdették a Virágos Magyarország verseny győzteseit: Nagykanizsa, Veresegyház, Etyek és Buzsák nyerte el az idén a legvirágosabb hazai településnek járó elismerést.

Csillagászati versenyt rendeznek középiskolás diákok számára
2021. Augusztus 29. 16:02, vasárnap | Belföld

Ismét megrendezik a Kárpát-medencei Középiskolai Csillagászati és Asztrofizikai Versenyt, új nevén az Athletica Galacticát.

Magyar diák nyerte az egyetemisták nemzetközi matematikaversenyét
2021. Augusztus 09. 11:53, hétfő | Belföld

Az ELTE matematika alapszakának végzett diákja nyerte a 28. International Mathematics Competition for University Students (IMC) elnevezésű, kifejezetten egyetemisták számára megrendezett nemzetközi matematikaversenyt.

Dobogós kezdés a Velenje ralin
2021. Június 03. 07:41, csütörtök | Sport

36. AMTK Velenje Ralit sikeresen teljesítette a Juhász - Bencs ralipáros.

Ez nem a mi versenyünk volt!
2021. Június 02. 18:49, szerda | Sport

Egy rövidre sikerült, technikai gondtól sem mentes raliverseny után van a Molnár - Bárdos ralipáros. Istvánt faggatom a verseny után.

Húsz év alattiak jelentkezhetnek Balaton témájú videóversenyre
2021. Április 21. 19:01, szerda | Belföld

Balaton témájú videóversenyre jelentkezhetnek húsz év alatti alkotók, a nevezési határidő június 5-e.

Erősport: Juhász Péter télen is megállíthatatlan - VIDEÓVAL
2021. Február 12. 10:34, péntek | Bulvár

A mádi erősember a decemberi első fordulót követően a CESA® téli liga második versenyét is megnyerte.