Városlista
2026. március 25, szerda - Irén, Írisz, Lúcia

Hírek

2013. Szeptember 08. 09:28, vasárnap | Helyi
Forrás: MTI

Őrizetbe vették a halálos buszbalesetet okozó sofőrt

 Őrizetbe vették a halálos buszbalesetet okozó sofőrt

A baleset okozója is kórházban van.

Őrizetbe vette a rendőrség azt az idős férfit, akit a két halálos áldozatot követelő buszbaleset okozásával gyanúsítanak – közölte az MTI-vel szombat este a Győr-Moson-Sopron megyei rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.

Tóth Gabriella későbbre ígért tájékoztatást arról, hogy kezdeményezik-e a mellkas-sérülésekkel jelenleg a győri kórházban fekvő férfi előzetes letartóztatását. A sajtóügyeletes korábbi közlése szerint a személyautót vezető 69 éves kapuvári férfi ellen halálos tömegszerencsétlenséget okozó közúti baleset gondatlan okozása miatt indít eljárást a rendőrség. Délután két óra előtt szenvedett súlyos közúti balesetet a HAT-AGRO UNI Győr női kosárlabdacsapatát szállító autóbusz szombaton Kapuvár és Vitnyéd között. A szerencsétlenségben Tapodi Péter klubigazgató és Fűzy Ákos vezetőedző életét vesztette. A balesetnek - a halálos áldozatok mellett - 15 sérültje van.

A sportolókat szállító busz frontálisan ütközött egy, eddig tisztázatlan okból a szemközti sávba áttért személyautóval, majd az árokba borult.

Címkék: baleset

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 25. 16:00, szerda | Helyi

Állásbörze Csornán

Munkaadóknak előzetes jelentkezés szükséges.

2026. Március 25. 13:00, szerda | Helyi

Fáradhatatlanok az online csalók

Kifizették az árut, de nem kapták meg.

2026. Március 25. 09:00, szerda | Helyi

Víz Világnapja a Fertő-Hanság Nemzeti Parkban

2026. Március 24. 16:00, kedd | Helyi

Bágyogszováton szólalnak meg a szirénák

Felhívás