Hírek
2013. Április 19. 13:04, péntek |
Bulvár
Forrás: ujasz.hu
27,6 millió forintot bukott Alekosz
A lakást viszi az RTL klub, az autót megtarthatja a görög.
Ítéletet hirdetett a bíróság az Alekosz és az RTL Klub perében. Az elsőfokú ítélet szerint Alekosznak csak a 20 millió forint értékűre megállapított lakását kell visszaadnia az RTL Klubnak, ami 15 millióval kevesebb, mint amennyit a csatorna követelt a TV2-höz szerződése ellenére átigazoló valóságshow-hőstől.
Alekosz a negyedik Való Világ megnyerése után jutott a budapesti ingatlanhoz egy autó és havi egymillió forint juttatás társaságában, ebből az autót megtarthatja, mert azt Virág Csaba bíró ajándéknak minősítette.
A csatorna nem kapta meg az ötmillió forintos kötbért sem, mivel eltúlzottnak lett ítélve. Alekosznak ezen felül 7,6 millió forintot kell fizetnie, ami a perköltségek egy részét, illetve az ügyvédi munkadíjat foglalja magába.
– Használom az autót, de nem életvitelszerűen. Ingajáratban vagyok Budapest és Érd között. Végül is kiéleződött, hogy most már csak a lakáson megy a hercehurca. Első fokon úgy ítélték meg, hogy vissza kell adnom, de nem tudom, hogy elfogadjuk-e – mondta a Velvetnek az ítéletet gyöngyöző homlokkal fogadó Alek. Kolosi Péter, az RTL Klub programigazgatója elégedett a döntéssel.
– Az RTL Klubnak mindig nagyon fontos volt a szerződések betartása és betartatása. Amit Alekosz tett, az pedig elfogadhatatlan és megengedhetetlen – nyilatkozta a Hír24-nek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 19. 19:00, csütörtök | Bulvár
A Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is fellép a Művészetek Völgyében
Mások mellett a Parno Graszt, a Carson Coma és a Quimby is zenél majd a 35. Művészetek Völgye fesztiválon, amelynek Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend ad otthont nyár közepén
2026. Február 17. 17:00, kedd | Bulvár
Elhunyt Robert Duvall Oscar-díjas amerikai színész
2026. Február 11. 15:00, szerda | Bulvár
Három hét alatt országszerte 111 ezer nézője volt a Magyar menyegző című filmnek
Három hét alatt 111 ezer néző látta a hazai mozikban a Forum Hungary forgalmazásában vetített Magyar menyegző című filmet.
2026. Február 09. 07:24, hétfő | Bulvár
Gyerekcsíny miatt vadászgépeket riasztottak Izraelben a Wizzair londoni járatához
Gyerekcsíny miatt vadászgépeket riasztottak Izraelben a Wizzair londoni járatához vasárnap – jelentette a repülőtéri hatóság Izraelben.

