Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2018. Május 02. 19:45, szerda | Belföld
Forrás: mti

Hat százalékkal nőtt az ingatlan adásvételek száma áprilisban

Hat százalékkal nőtt az ingatlan adásvételek száma áprilisban

Áprilisban országosan 13 180 lakóingatlan cserélt tulajdonost, ami hat százalékos növekedés az előző év azonos időszakához képest - közölte a Duna House (DH) saját adatain alapuló becslése szerint szerdán az MTI-vel.

A közlemény szerint az áprilisban, illetve a márciusban elért (13 426-os megkötött üzlet) eredményeknek köszönhetően az év első négy hónapjában az adásvételek száma meghaladta az 50 ezret, míg 2017-ben a január-áprilisi időszakban csak 47 975 volt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld

Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója

Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.

2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld

Megalakult a Fidesz-frakció

Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.

2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről

Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról: