Hírek
2018. Március 13. 10:47, kedd |
Belföld
Forrás: zalaegerszegi törvényszék sajtóosztály
Házi őrizetbe került a 19 éves dohánybolti rabló
A Zalaegerszegi Járásbíróság nyomozási bírája házi őrizetet rendelt el azzal a férfivel szemben, akit azzal gyanúsítanak, hogy kirabolt egy dohányboltot Nagykanizsán március 9-én.
Az ügyészség a 19 éves gyanúsított előzetes letartóztatására tett indítványával szemben a bíróság úgy látta, hogy a házi őrizet elegendő kényszerintézkedés, tekintettel a férfi fiatal korára, arra, hogy elismerte felelősségét, s nem áll fenn a szökésének, elrejtőzésének veszélye.
A döntés nem jogerős, az ellen az ügyész fellebbezést nyújtott be.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 06. 14:00, hétfő | Belföld
Egészben kiemelték és elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő régi vasúti hidat
A Déli Körvasút fejlesztésének részeként egyben kiemelték, majd elszállították a budapesti Bartók Béla út felett átívelő, közel nyolcvanéves vasúti híd teljes acélszerkezetét
2026. Július 06. 13:00, hétfő | Belföld
Sulyok Tamás: a tizenhetedik alkotmánymódosítás javaslata nincs összhangban a jogállamisággal
2026. Július 06. 09:00, hétfő | Belföld
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten
Változékony, gyakran szeles idő várható a jövő héten, de a kánikula nem tér vissza, a hőmérséklet csúcsértéke általában 30 Celsius-fok körül alakul és a hajnalok is frissítőek lesznek.
2026. Július 06. 07:20, hétfő | Belföld
NATO csúcsra utazik Magyar Péter, majd szabadságra megy
Magyar Péter miniszterelnök ma hajnalban Törökországba utazott a NATO csúcstalálkozójára.
