Hírek
2015. December 05. 14:00, szombat |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Kábítószer birtoklás miatti vádemelés a kapuváriak ellen

Három gyanúsított
A Kapuvári Rendőrkapitányságon kábítószer birtoklása vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytattak eljárást K. Gy. 37 éves, V. Cs. és V. B. 35 éves helyi lakosok ellen.
A kapuvári járőrök 2015. augusztus 3-án 9 óra 30 perckor adatgyűjtést követően, bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt otthonaikból állítottak elő két helyi férfit és egy nőt. A nyomozók a házkutatáskor K. Gy. lakásának erkélyén két tő, míg V. Cs. és V. B. házának udvarán három tő kábítószergyanús növényt találtak elültetve.
A járőrök a három kapuvári lakost elfogták és előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki az ügyben. A kábítószergyanús növényeket a helyszínen lefoglalták.
A Kapuvári Rendőrkapitányság a három gyanúsítottal szemben kábítószer birtoklás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatott büntetőeljárást a napokban befejezte és az iratokat vádemelési javaslattal az illetékes járási ügyészségnek megküldte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 01. 09:00, kedd | Helyi
Szalagkorlátnak ütközött egy személyautó az M85-ös autóúton Barbacs térségében
A 26. héten történt.
2025. Június 30. 16:00, hétfő | Helyi
Mától másodfokú hőségriasztás van érvényben
A nagy meleg nemcsak fizikailag, hanem mentálisan is megterhelő.
2025. Június 30. 09:00, hétfő | Helyi
Véradás a Rábaközben
Egyetlen véradással három beteg emberen segíthet.