Hírek
2012. Március 26. 20:09, hétfő |
Helyi sport
Forrás: Kapuvári Sportegyesület
Kapuvár - Rajka Megyei I. osztály
Ifjúsági mérkőzés
Kapuvár - Rajka 6 : 2
Hazai gólszerzők: Ősze Patrk (2), Balassa Dániel (2), Soós Donát, Horváth Ákos
Felnőtt mérkőzés
Kapuvár - Rajka 2 : 0
Kapuvár, 200 néző. V.: Radasics.
Kapuvár: Kiss – Áder, Licskai, Kun, Dominek, Visy, Szalai, Böcskör (Dukai), Jakab (Kormos), Simon, Gajdos (Bognár). Edző: Kovács Lajos.
Rajka: Madácsi (Csiffáry) – Krákornik M., Krákornik P., Galik, Józsa, Skoda, Molnár, Urban, Máté, Csutora, Bubenik. Edző: Menyhárt Dénes.
Gsz.: Gajdos, Kun.
Gólszerzők: Gajdos Krisztián, Kun Attila
Kovács Lajos: – Ez a győzelem a kitűzött kategóriába tartozik, de teljesen megérdemelt.
Menyhárt Dénes: – Vereség és vereség között is van különbség. Örülök, hogy végig volt tartása a csapatomnak, ebből kell erőt meríteni és csináljuk tovább. A csapat nevében jobbulást kívánunk a kapusunknak.
A videón Gajdos Krisztián bombagólját láthatjátok
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 09:00, vasárnap | Helyi
Kónyban már működik az ATM
Lakossági fogadóóra a bankolásról
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:39, vasárnap | Életmód
Szolnoki Szabolcs: megszületett Magyarország első mesterséges intelligencia törvénye
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.













