Városlista
2026. május 2, szombat - Zsigmond

Hírek

2019. Július 18. 09:00, csütörtök | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Kapuváron parkoló automatákon üzent a rendőrség

Kapuváron parkoló automatákon üzent a rendőrség

Ne hagyjon értéket gépkocsijában!

A Kapuvári Rendőrkapitányság bűnmegelőzési főelőadója - a gépkocsifeltörések megelőzése érdekében - a város területén található parkolójegyet-kiadó automatákra figyelemfelhívó matricákat helyezett el. Ezeken három nyelven, magyarul, németül és angolul olvasható a "Ne hagyjon értéket gépkocsijában!" felirat. A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési Osztálya által biztosított matricák elhelyezésének célja, hogy a város lakói, illetve az idelátogató turisták figyelmét felhívják a vagyon elleni bűncselekmények megelőzésének lehetőségeire és a vagyontárgyaik védelmére. A rendőrség munkáját a Kapuvári Rendőrkapitányságon közösségi szolgálatot teljesítő diákok segítették.

A rendőrség az áldozattá válás elkerülése érdekében az alábbiakra hívja fel a lakosság figyelmét:

Személyes irataikat, pénzt, bankkártyát, és a gépjármű okmányait soha ne hagyják a gépkocsiban!
Ne hagyjanak értékes csomagot, mobiltelefont, GPS-t, laptopot és egyéb értékes műszaki cikket az utastérben, vagy egyéb látható helyen!
Mindig zárják be az ajtókat, az ablakot húzzák fel, kapcsolják be a riasztót!
Kiszállás után ellenőrizzék a kocsi lezárt állapotát!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 02. 09:00, szombat | Helyi

Ki Mit Tud? 2026 Csornán

Jelentkezési felhívás

2026. Május 01. 16:00, péntek | Helyi

Új bringapálya Kónyban

Házirend

2026. Május 01. 13:00, péntek | Helyi

A tolvajok nem mindig törnek be

Rendőrségi felhívás

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.