Hírek
2015. November 24. 13:00, kedd |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Kerékpárokat kaptak a megyei polgárőrök

A Győr-Moson-Sopron megyében újabb 12 kerékpár áll járőrszolgálatba.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Polgárőr Szövetség 2015. november 23-án Kunszigeten tartotta a "Polgárőrség fejlődése-reformjai" elnevezésű rendezvényét. A találkozón részt vett Végső Attila rendőr alezredes, a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Közrendvédelmi Osztályvezetője is.
Az ünnepélyes keretek között tartott eseményen Csaplár Zoltán megyei elnök kiemelte a rendőrök és polgárőrök színvonalas hatékony közös szolgálat ellátását, valamint a bűnmegelőzési mintaprogramok jelentőségét, hatékonyságát.
Az ünnepség zárásaként Végső Attila rendőr alezredes 12 új szolgálat kerékpárt adott át több megyei egyesület tagjainak, valamint a rendőrség folyamatos szakmai támogatásáról biztosította a megyei polgárőrséget.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 15:00, kedd | Helyi
Telefont lopott, felismeri?
A nyomozók a lakosság segítségét kérik az ismeretlen férfi azonosításához.
2025. Szeptember 16. 13:00, kedd | Helyi
Schima A. Bandi rábaközi iparművész alkotásai
Könyvbemutató a csornai művelődési központban.
2025. Szeptember 16. 09:00, kedd | Helyi
Árokba hajtott egy személyautó Szil és Vág között
A 37. héten történt.
2025. Szeptember 15. 16:00, hétfő | Helyi
Az online térben továbbra is aktívak a csalók
Vigyázzon a bankszámla és a bankkártya adataira!