Hírek
2011. Október 15. 07:37, szombat |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Közel három évet kapott a hiszékeny nő

Az elsőfokú ítéletet helybenhagyva 2 év 10 hónap börtönbüntetésre ítélte a Pécsi Ítélőtábla azt a 24 éves komlói nőt, aki korábbi munkahelyéről, egy valutaváltóból 84 millió forint értékben sikkasztott el pénzt.
A nő szerelmi kapcsolatot létesített egy 35 éves, többszörösen büntetett előéletű férfival, aki rávette, hogy a pénzt lopja el, azzal hitegetve a nőt, hogy az összeg további közös életükhöz kell. A férfi felbujtóként első fokon 5 év börtönt kapott, ezt most másod fokon 7 évre emelte a tábla. A férfi nemrég balesetet szenvedett, ezért nem jelent meg a tárgyaláson. (lm)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 18. 07:56, hétfő | Kék hírek
Holtan találtak meg egy terepfutót borsodban
Holtan találtak rá egy terepfutó verseny szombaton eltűnt résztvevőjére vasárnap a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Cserépfalunál - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.