Hírek
2013. Március 23. 10:00, szombat |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron-Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Munkavédelmi előadás vállalkozóknak Csornán és Kapuváron

Leggyakoribb munkavédelmi szabálytalanságok a hatóság szemszögéből.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Fertő – Rábaköz Térsége szervezésében kerül sor a Leggyakoribb munkavédelmi szabálytalanságok a hatóság szemszögéből című programra 2013. március 28-án csütörtökön. Délelőtt Csornán, délután pedig Kapuváron rendezik meg a programot.
Az előadók a Győr-Moson-Sopron Megyei Kormányhivatal Munkavédelmi és Munkaügyi SzakigazgatásiSzerve Munkavédelmi Felügyelőségének szakértőiDr. Bérdi András igazgató ésDörner Rezső munkavédelmi felügyelő
Az előadásban gyakorlati példákkal ismertetik, hogy melyek a leggyakrabban elkövetett munkavédelmi szabálytalanságok és milyen okokra vezethetőek vissza ezek a szabálytalanságok.
Az előadást követően a szakértők a résztvevőknek konzultációra is lehetőséget biztosítanak.
A részletes programot, helyszíneket, időpontokat ide kattintva olvashatja el.
A rendezvényeken a részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. A szervezők 2013. március 26. (kedd) 12.00 óráig várják a jelentkezéseket.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 17. 16:00, szerda | Helyi
Rendbe tették a szili kerékpáros centrum területét
Önkéntes társadalmi munkában
2025. Szeptember 17. 13:00, szerda | Helyi
Prevenció a fiatalokért
Amit nem mondanak el, pedig tudnod kellene…
2025. Szeptember 17. 09:00, szerda | Helyi
Megkezdődtek az útfelújítási munkálatok Kapuváron
Az Európai Unió támogatásából.
2025. Szeptember 16. 15:00, kedd | Helyi
Telefont lopott, felismeri?
A nyomozók a lakosság segítségét kérik az ismeretlen férfi azonosításához.