Hírek
2018. Július 29. 17:54, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Padláson bújt el egy kartondoboz alá a rabló
Őrizetbe vettek a Pest megyei nyomozók egy 28 éves férfit egy nagymarosi rablással összefüggésben.
A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság Rablási Alosztálya folytat eljárást egy nagymarosi férfi ellen közfeladatot ellátó személy sérelmére, felfegyverkezve elkövetett rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.
A nyomozás adatai szerint a férfi július 19-én este ment be egy nagymarosi jegypénztárba, ahol az alkalmazottat egy késsel megfenyegette, majd az irodahelyiségből készpénzt vett magához és a helyszínről elmenekült.
A rablási alosztály nyomozói a Váci Rendőrkapitányság munkatársaival együttműködve, adatgyűjtést követően azonosították a bűncselekmény feltételezett elkövetőjét, akit 2018. július 28-án fogtak el nagymarosi lakhelyén. A rendőrök kiérkezése előtt a férfi magára zárta a ház ajtaját. A nyomozók, miután behatoltak az ingatlanba, a padláson egy kartondoboz alatt elrejtőzve találták meg a férfit.
Előállítását követően a 28 éves férfit a rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 03. 14:00, péntek | Belföld
Tavaszias idő várható a húsvéti hosszú hétvégén
2026. Április 03. 08:58, péntek | Belföld
Magyarországra látogat az Amerikai Egyesült Államok alelnöke
Április 7-8-án Magyarországra látogat J.D. Vance, az Amerikai Egyesült Államok alelnöke és felesége - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2026. Április 02. 15:00, csütörtök | Belföld
KSH: a GDP-arányos hiány 4,7 százalékos volt 2025-ben
2026. Április 02. 13:00, csütörtök | Belföld
A cseh elnök szerint Szijjártó teljesen elvesztette a hitelességét, Szijjártó válaszolt
Lavrovval folytatott szívélyes beszélgetései miatt adott hangot félelmeinek a cseh elnök.
